Доска для забора из ДПК TARDEX LITE PREMIUM 3D 155x20x2200 мм
2 600 ₴/кв.м
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- +380 (98) 234-81-40
- +380 (93) 234-81-40
Весь ассортимент террасной доски из древесно-полимерного композита TARDEX можете посмотреть здесь
Терасна дошка Lite Premium 3D – це хороший вибір для тих, хто хоче мати доглянутим свій заміський будинок та бути максимально наближеним до природи. Адже ця дошка виглядає сучасно та стильно, до того ж має чудові експлуатаційні характеристики.
- Відкриті майданчики (патіо)
- Тротуари та доріжки, ландшафтний дизайн
- Тераси та альтанки
- Ганок та сходи
- Балкони та лоджії
- Огорожі
TardeX Lite Premium може використовуватись для створення найрізноманітніших прикрас в саду, декоративних містків, місць для барбекю та будь-яких інших елементів ландшафтного дизайну.
Властивості:
легко монтується, та за необхідності збільшення розміру настилу, його легко наростити;
демонтується в кінці сезону або під час переїзду, і при цьому так само легко збирається наново;
може цілий рік знаходитись під відкритим небом, не змінюючи форми та не втрачаючи міцності і зовнішнього вигляду;
не боїться впливу вологи, не розмокає, не гниє, не іржавіє, не обростає;
не підтримує горіння. Якщо на поверхню дошки впаде недопалок, чи догорить свічка – це не стане причиною пожежі, а пляма що може виникнути в результаті легко видаляється наждачним папером;
не слизька, не боїться гострих підборів, сильних ударів, пролитої кави чи соку;
не деформується під впливом меблів;
завдяки натуральному складу дошки, нею приємно ходити босоніж – відчуття аналогічні, ніби ви ходите по дерев’яній підлозі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TardeX |
| Страна производитель | Украина |
| Тип террасного покрытия | Доска |
| Материал террасного покрытия | Дерево-полимерный композит |
| Длина | 2200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Минимальная температура эксплуатации | -60 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 80 град. |
| Вид | Ячеистая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Порода дерева | Дерево твердых пород |
- Цена: 2 600 ₴/кв.м











