Країна-виробник: Україна
Гарантія: 10 років
Діаметр жолоба/труби: 90/75 мм
Одиниця виміру: штука
Довжина: 3 метри
Колірна гама: Коричневий, Білий, Зелений, Цегляний, Червоний, Сірий.
Жолоб Rainway призначений для збору та відведення дощової води з поверхні даху. Поздовжні напрямні покращують характеристики потоку, збільшують міцність водостійкості, а також зменшують ймовірність налипання листя й утворення заточувань. Незакінчене заокруглення передньої частини жолоба призначене для розсічення поперечних потоків води в желобі та не дає змогу воді перехлющувати через край жолоба.
Жолоба виготовляються 2- і 3-метрової довжини, що спрощує процес їх транспортування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rainway |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3000 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 10 років |
| Країна-виробник | Україна |
| Діаметр (ринва/труба) | 90/75 мм |
| Колір | Цегляний |
| Основні | |
| Тип комплектующего | Жолоб водостічний |
| Тип | Система водовідведення |
| Матеріал водовідведення | Пластик |
| Комплектація системи водовідведення | |
| Кут 67 º | Да |
| Заглушка | Да |
| Жолоб водостічний | Да |
| Труба водостічна | Да |
| З'єднувач жолобів | Да |
| Воронка | Да |
| Коліно 72º | Да |
| Кут 90º | Да |
| Кут 135º | Да |
| Муфта сполучна | Да |
| Відвід зливний | Да |
| Кронштейн жолоба | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴









