Утеплювач ТЕРМОЛАЙФ ТЛ Приват-Фасад 115 кг/м3 (50 мм)
164 ₴/кв.м
Мінімальне замовлення — 100 кв.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
+380 (50) 234-81-40
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (98) 234-81-40
- +380 (93) 234-81-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
||||||||
|
|
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Основні | |
| Щільність | 115 кг/м3 |
| Максимальна робоча температура | 400 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Теплопровідність | 0.034 Вт/мК |
| Вид основної сировини | Органічне |
| Виробник | Термолайф |
| Вид мінеральної вати | Базальтова вата |
| Стисливість, не більше | 8 % |
| Покриття | Без покриття |
| Форма поставки матеріалу | Плита |
| Додаткові характеристики | |
| Вологість | 1 % |
| Водопоглинання | 1.5 % |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма випуску | Плита |
| Країна-виробник | Україна |
| Щільність утеплювача | 115 кг/м3 |
| Група матеріалу по горючості | НГ |
| Товщина утеплювача | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴/кв.м
- Мінімальне замовлення: 100 кв.м



