Країна виробник: Польща
Гарантія10 років
Діаметр жолоба/труби: 125/90 мм
Жолоб водостічний БРИЗА (BRYZA) 125 мм
Одиниця виміру: штука
Довжина: 3000 мм
Вага: 2,07 кг
Кількість в упаковці: 5 шт.
Цвета: Коричневий, Білий, Червоний, Графіт, Цегляний, Зелений
Жолоб водостічний БРИЗА (BRYZA) призначений для забезпечення спрямованого стоку води з поверхні покрівлі. Жолоб виготовлений із високоякісного пластику (ПВХ) і має підвищену еластичність. Підвищена еластичність потрібна для стійкості жолоба до природних деформацій. Приклад: Сніг у жолобі під впливом сонця перетворився на лід, і розширив жолоб, після того як лід розтанув, жолоб повернувся в первісну форму, не деформувавшися й не зламувавшися. У підвищеній еластичності жолоба легко переконається, натискнувши на жолоб, жолоб розпрямиться до плоского аркуша, а коли навантаження пропаде, повернеться до первісної форми.
Вершкова система BRYZA 125 (БРИЗА), під час приватного будівництва застосовується в 90% випадків. Місткий жолоб 125 мм і труба 90 мм забезпечують прекрасне сходження води зі скатів, площею до 270 м2.
Злива BRYZA 125 застосовується для будинків, котеджів, дач, торгових павільйонів, кемпінгів, заправних станцій, Кампалу, ферм, саун, ресторанів тощо. Листястороння система BRYZA 125 чудово переносить сильні перепади температур, стійка до розривів і деформації, а також витримує великі снігові та льодові навантаження. Якщо ви, застосовуєте сайдинг BRYZA і зливання BRYZA 125 у комплексі, ваш дах матиме дорогий та вишуканий вигляд, незалежно від типу та типу покрівлі. Завдяки семи насиченим забарвленням, водостійка система підходить під будь-який колір покрівлі та фасаду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Bryza |
| Довжина | 3000 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр (ринва/труба) | 125/90 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Основні | |
| Тип комплектующего | Жолоб водостічний |
| Гарантійний термін | 120 |
| Стан | Нове |
| Тип | Система водовідведення |
| Тип організованого водовідведення | Зовнішній |
| Матеріал водовідведення | Пластик |
| Комплектація системи водовідведення | |
| Кут 67 º | True |
| Заглушка | True |
| Жолоб водостічний | True |
| Труба водостічна | True |
| З'єднувач жолобів | True |
| Воронка | True |
| Коліно 72º | False |
| Кут 90º | True |
| Кут 135º | True |
| Муфта сполучна | True |
| Кронштейн жолоба | True |
- Ціна: 795,90 ₴












