
BRYZA 125/90 мм Крюк хомута труби 180 мм
146 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 234-81-40
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (98) 234-81-40
- +380 (93) 234-81-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
Країна виробник: Польща
Гарантія10 років Діаметр жолоба/труби: 125/90 мм Гак хомута труби 180 мм БРИЗА (BRYZA)
|
|||
|
Гак хомута застосовується разом із хомутом труби. Слугує для кріплення водостічної труби до будинку. Загальна довжина 120 мм, довжина поверхні з різзю 85 мм. Гак хомута 120 мм використовується в тих випадках, коли необхідна мінімальна відстань (35 мм) від поверхні до водостічної труби. Пам'ятайте, гак хомута має кріпитися тільки в тверду поверхню (цегла, бетон), тому під час вибору довжини гака враховуйте можливі додаткові покриття, наприклад: утеплення пінопластом, штукатурка,сайдинг тощо. Якщо доводиться кріпити трубу до металевої поверхні, гак хомута можна приварити зварюванням.
Злива BRYZA 125 застосовується для будинків, котеджів, дач, торгових павільйонів, кемпінгів, заправних станцій, Кампалу, ферм, саун, ресторанів тощо. Листястороння система BRYZA 125 чудово переносить сильні перепади температур, стійка до розривів і деформації, а також витримує великі снігові та льодові навантаження. Якщо ви, застосовуєте сайдинг BRYZA і зливання BRYZA 125 у комплексі, ваш дах матиме дорогий та вишуканий вигляд, незалежно від типу та типу покрівлі. Завдяки семи насиченим забарвленням, водостійка система підходить під будь-який колір покрівлі та фасаду. |
|||
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Bryza |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр (ринва/труба) | 125/90 мм |
| Тип комплектующего | Дюбель хомута |
| Країна-виробник | Польща |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 120 |
| Стан | Нове |
| Тип | Система водовідведення |
| Тип організованого водовідведення | Зовнішній |
| Матеріал водовідведення | Пластик |
| Комплектація системи водовідведення | |
| Кут 67 º | True |
| Заглушка | True |
| Жолоб водостічний | True |
| Труба водостічна | True |
| З'єднувач жолобів | True |
| Воронка | True |
| Коліно 72º | False |
| Кут 90º | True |
| Кут 135º | True |
| Муфта сполучна | True |
| Кронштейн жолоба | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴



