

Утеплювач ISOVER SPECIAL 50 мм 20,74 м2/рулон
53 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- +380 (98) 234-81-40
- +380 (93) 234-81-40
Рулонний утеплювач Isover KT-Special виготовлений із застосуванням скляного штапельного волокна, є одним із найкращих тепло- та звукоізоляційним негорючий гідрофобізованим матеріалом.
Широко застосовується в чорничних і міжповерхових перекриттях, ізоляції трубопроводів, вентиляційних камер, підлог і як утеплювач під час будівництва малоповерхових будівель із дерева, металу, бетону та цегли.
Компактно упакований Isover KT-Special є в стиснутому вигляді та дуже зручний під час транспортування, легко повертається до природного об'єму під час використання.
Підходить для застосування за температури від -60 до +180 градусів Цельсія.
В одному пакованні 20,4 кв. м утеплювача.
Довжина утеплювача в рулоні — 8500 мм, а ширина — 1200 мм.
Мінеральна вата Isover KT-Special використовується для зовнішнього утеплення, тому не впливає на мікроклімат і забезпечує нормовану температуру всередині будинку. Крім того, утеплювач Isover — це екологічно чистий будматеріал і його використання не приносить жодної шкоди ні довкіллю, ні споживачам.
Область застосування утеплювача Isover — KT Special:
- нове будівництво та реконструкція;
- у виробничих і цивільних будівлях;
- у міжповерхових перекриттях;
- у металевих конструкціях, що не навантажуються;
- для каркасів у малоповерховому та котеджному будівництві;
- для внутрішніх стін і перегородок.
ISOVER Special 50 мм 20,74 м2 - з мінеральної вати на основі скловолокна найвищої якості, виробленого за запатентованою технологією волокноутворення TEL
Утеплювач ISOVER Special 50 мм 20,74 м2
Тепло- і звукоізоляція Isover виробляється французьким концерном «Сен-Гобен», історія основи якого сягає 17 століття. Першою продукцією якого були дзеркала для Версаля. У наш час концерн представлений у 55 країнах світу, одній із провідних галузей виробництва концерну є будівельний відросль, а саме відросл теплоізоляційної продукції. Концерн є основоложником у цьому відрослі. 1937 року було відкрите виробництво тепло- і звукоізоляції під брендом Isover, що в перекладі з французької означає ізоляція зі скла. Ізоляція зі скляного штапельного волокна Isover у всьому світі славиться своєю високою якістю.
Утеплювач Ізовер виробляється в плитах і матах, застосовується у всіх відрослях приватного та цивільного будівництва. Одним із теплоізоляційних матеріалів із широким спектром застосування, як-от для тепло- та звукоізоляції стін, фасадів, покрівель, підлог, так і для систем опалення та повітровідводів є теплоізоляція Ізовер.
| Основні | |
|---|---|
| Вид основної сировини | Змішане |
| Щільність | 15 г/м2 |
| Виробник | Isover |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Країна виробник | Франція |
| Розміри | |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 1220 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність утеплювача | 15 кг/м3 |
| Довжина | 8200 |
| Група матеріалу по горючості | НГ |
| Країна-виробник | Франція |
| Форма випуску | Рулон |
| Товщина утеплювача | 50 мм |
- Ціна: 53 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.



