Акваізол ЕТАЛОН Акцент Лате Бітумова черепиця (3 м2/пач.)
135 ₴/кв.м
Мінімальне замовлення — 100 кв.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
+380 (50) 234-81-40
Viber/Telegram/WhatsApp
- +380 (98) 234-81-40
- +380 (93) 234-81-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
Ціна вказана під час замовлення від 100 м2, під час замовлення до 100 м2 — плюс 5 гривень/м2 Одиниця виміру: м2
Кількість в упаковці: 3 м2
Вага 1 м2: 8 кг
Колірна гама: Персия, Кедровий, Графіт
Бітумна черепиця Акваізол виробляється тільки з полімер-модифікованого бітуму (АПП), що за своїми показниками набагато краще, ніж черепиця на окисленому бітумі. Таку черепицю простіше укладати за спекотної погоди та термін експлуатації черепиці збільшується до 30 років. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акваізол |
| Країна виробник | Україна |
| Вага 1 кв.м. | 8 кг |
| Колір | Бежевий |
| Вид черепиці | Бітумна |
| Форма встановлення черепиці | Плоска |
| Призначення черепиці | Пересічна |
| Витрата | 7 шт./м² |
| Гарантійний термін | 25 |
| Розміри | |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 25 років |
| Форма нарізки | Прямокутник |
| Кількість шарів | 1 |
| Тип бітуму | АПП-модифікований |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип посипання | Базальт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴/кв.м
- Мінімальне замовлення: 100 кв.м



